Cieśla szalunkowy - bez planu - bez języka - Polska umowa

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma budowlana z wieloletnim doświadczeniem na rynku, której podstawę stanowią roboty budowlane „pod klucz” zatrudni pracowników na stanowisko:

Cieśla szalunkowy

Miejsce pracy: Holandia – Laiden/Rotterdam/Amsterdam.

Inwestycje: budynki mieszkalne, parter usługowy, Uniwersytet.

Stawka: 17,43 euro brutto na godz. + 8% dodatku wakacyjnego.

Zadania:

·         Wykonywanie prac zleconych pracownikom – prace ciesielskie przy użyciu szalunków systemowych PERI/DOKA.

Wymagania

Wymagania:

·         Min. 2 lata doświadczenia w pracy jako cieśla szalunkowy,

·         Certyfikat VCA – jeśli go nie posiadasz, pomożemy w jego uzyskaniu,

·         Spełnienie warunków do uzyskania A1 z ZUS.

Gwarantujemy:

·         Stabilne zatrudnienie, polska umowa o pracę – oddelegowanie,

·         Pracę od poniedziałku do piątku – jedna zmiana, sporadycznie sobota oraz nadgodziny (za pracę w godzinach nadliczbowych przysługują dodatki: 25%, 50%, 100%).

·         Zorganizowane i opłacone dojazdy do/z pracy oraz zakwaterowanie (pokoje max. 2 osobowe), bezpłatny przejazd i zjazd z kontraktu,

·         Pakiet benefitów i świadczeń socjalnych, w tym ubezpieczenie grupowe i dofinansowanie odpoczynku,

·         Dofinansowanie szkoleń i kursów,

·         Odzież i obuwie ochronne.

Prezentacja firmy

Naszym celem jest skutecznie połączyć Kandydatów z odpowiednimi firmami ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/08/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie