ELEKTRYK 16.50 € netto / godz. Pracy + Darmowe Zakwaterowanie - NIEMCY - Niemiecka Umowa.

Rekrutacja-Kozow

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

PRACA - NIEMCY   -   ELEKTRYCY  BUDOWLANI.
NIEMIECKI PRACODAWCA - NIEMIECKA UMOWA O PRACĘ.

Niemiecki Pracodawca Zatrudni ELEKTRYKÓW BUDOWLANYCH  na Projekty do Berlina i Drezna.
Zatrudnienie od  Wrzesień  , Pazdziernik  i   w kolejnych miesiącach 2024.

PRACODAWCA
Niemiecka Agencja Pracy - Zatrudnienie na Niemiecka Umowę o Pracę.

OPCJA NR. 1  Lokalizacja Pracy  BERLIN
STAWKA 15.92 EUR brutto / godz. + DIETA  14 / 28 EUR netto / Dzień Pracy.
Pracodawca organizuje  i Opłaca w 100%  Zakwaterowanie.
Pokoje dla Pracowników zawsze jednoosobowe.

OPCJA NR. 2   Lokalizacja   Pracy Centralne i Płd.   Landy Niemieckie.
STAWKA 16.50 € netto / godz. Pracy.

OPCJA NR. 3   Lokalizacja  Pracy  Landy  Baden Wurttemberg ,  Bawaria , Hesja.
STAWKA 17.50 EUR brutto / godz. + DIETA  9.00  EUR netto / przepracowaną godzinę
Pracodawca organizuje   Zakwaterowanie. Kwaterę Opłaca Pracownik

Pracownik Organizuje dla siebie Ubranie Robocze i Obuwie Ochronne
ale po 1 miesiącu otrzymuje Zwrot Kosztów Zakupu lub od Pracodawcy
otrzymuje bezpłatnie Nowe Ubrania Robocze  + Buty Ochronne.

Koszty dojazdu do  Niemiec  po stronie Pracownika.

Jeśli Oferta Pracy wzbudziła Państwa Zainteresowanie
prosimy o przesyłanie CV   w wersji polskiej lub  niemieckiej

Jesteśmy do Państwa Dyspozycji   Służymy Doradztwem i  Pomocą.

Wymagania

ZADANIA ELEKTRYKA BUDOWLANA

 PROFIL KANDYDATA
Zawód branżowy Elektryk lub pokrewny jest wymagany.
Znajomość niemieckiego w Rozmowie Rekrutacyjnej komunikatywny - Poziom A2.
Znajomość jęz. angielskiego  nie  jest przez  Pracodawcę  akceptowana.

Własne AUTO do wyjazdu  nie jest  Konieczne i   nie jest Warunkiem Zatrudnienia.

Prezentacja firmy

O nas: <br/>Biuro Rekrutacyjne współpracuje z Szwajcarskimi , Niemieck... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
14 000PLN - 16 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie