Kierowca Autobusu - FLIXBUS - system 3/1

Olis Bartosz Bołtruczyk

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Oferta pracy dla kierowcy autobusu międzymiastowego FLIXBUS

Praca polega na transporcie międzymiastowym pasażerów. Praca w podwójnej obsadzie.

Wyjazdy kilkudniowe, autobusy piętrowe.

Transport na terenie Niemiec, Holandii, Danii.

Baza oraz zakwaterowanie znajduje się Essen.

Pracodawca oferuje zakwaterowanie w wyremontowanym pokoju jednoosobowym przypisanym do kierowcy. Koszt zakwaterowania 300-350€ miesięcznie.

Pracodawca oferuje:

  • wynagrodzenie: dniówka 145€ brutto + dieta 14/28€ netto
  • dodatek za niedzielę i święta
  • dodatek za pracę w nocy
  • premia 10€ brutto dzień, za pozytywną ocenę pasażerów
  • Przy pełnej dyspozycji na cały miesiąc 21-23 dni pracujące
  • Praca bez systemu, Urlop 5 tygodni / rok
  • Możliwość pracy w systemie 3/1, około 16 dni pracujących w przeciągu 3 tygodni

Wynagrodzenie netto praca bez systemu

  • I klasa podatkowa: 2300€ – 2500€ – (trzeba jeszcze odjąć zakwaterowanie)
  • III klasa podatkowa: 2400€ – 2800€ – (trzeba jeszcze odjąć zakwaterowanie)

Przykład wynagrodzenia netto dla pracy w systemie 3/1:

  • I klasa podatkowa: 2000€ – 2300€ (trzeba jeszcze odjąć zakwaterowanie)
  • III klasa podatkowa: 2100€ – 2400€ (trzeba jeszcze odjąć zakwaterowanie)

Wymagania

  • Prawo jazdy D
  • Kod 95, karta do tachografu
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Prezentacja firmy

Cześć, nazywam się Bartosz Bołtruczyk i większość życia zawodowego spędz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/07/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców