Kierowca autobusu kat. D Niemcy Berlin SEV darmowa kwatera i system 3/1 lub 6/1

Sanrusen

Niemcy, Berlin, zagranica

Oferta promowana

Opis stanowiska pracy

Komunikacja zastepcza BERLIN obecnie poszukuje pracownikow na stanowisko:

Kierowcy autobusu SEV System 3/1(zjazdy na 7 dni co 3 tygodnie z gory zapewnione lub co 6 tyg) kwatera darmowa

Miejsce pracy: BERLIN, Niemcy (zakwaterowanie zapewnione i oplacone przez caly okres pracy: pojedyncze pokoje)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • jazda w komunikacji zastepczej BERLIN (tzw. SEV Schienenersatzverkehr)
  • praca czasami tez w weekendy
  • ranne lub popoludniowe zmiany

OFERUJEMY:

  • Stawka 18 euro/godz brutto (czyli 3420 € BRUTTO nominal).
  • premia 250 euro netto miesiecznie (premia inflacyjna/dodatek inflacyjny)
  • darmowe zakwaterowanie (pojedyncze pokoje przez caly okres zatrudnienia!)
  • nadgodziny extra 25% wiecej i nocki extra, 25% dodatek za godziny powyzej 190/miesiac, 25% niedziela, 100% swieta/dni wolne (2800€ na reke do 3000€ na reke z nadgodzinami!)
  • stabilną i długoterminową praca na warunkach niemieckich.
  • podwyzki w przyszlym roku
  • świadczenie urlopowe, ubezpieczenie socjalne i zdrowotne
  • mozliwosc nadgodzin.

Wymagania

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie mocne A2 lub B1 (kurs z obslugi kas po niemiecku)
  • doświadczenie min. 1 rok
  • prawo jazdy kat. D
  • karta kierowcy

Prezentacja firmy

Sanrusen

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
15PLN - 17PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców