Kierowca autobusu kat. D Niemcy Frankfurt nad Menem SEV darmowa kwatera

Transdev

Niemcy, Frankfurt nad Menem, zagranica

Opis stanowiska pracy

Komunikacja podmiejska okolice Frankfurtu nad Menem obecnie poszukuje kierowcow na stanowisko:Kierowcy autobusu

Miejsce pracy: Frankfurt nad Menem, Niemcy  (20.20€/godz)

Mozliwy system na zjazdy do ustalenia na wybranych zajezdniach! (3/1)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • jazda w komunikacji podmiejskiej lub zastepczej za kolej SEV
  • praca czasami tez w weekendy
  • ranne i popoludniowe zmiany (poukladany plan pracy znany z gory)

OFERUJEMY:

  • stawka 20,20 € brutto na start + diety 14€ netto dziennie (jesli SEV)
  • stawka 20,20 € brutto, jesli komunikacja podmiejska,
  • nadgodziny mozliwe - 25% wiecej platne, nocki (21-6) - 25% wiecej, praca w niedziele - 100 %wiecej, swieta - 50% extra
  • zapewnione zakwaterowanie - pokoj 1 osobowy w hotelu za darmo przez pierwszy miesiac, potem 300€ na stale
  • stabilna i długoterminowa praca na warunkach niemieckich
  • Urlaubsgeld - 600 €
  • premia roczna - 600 € (po 12 miesiacach pracy), 1000 € po 5 latach pracy, po 9 latach - 1400€ premii (zapowiadane podwyzki)
  • premia swiateczna i urlopowa ok 400€.

Wymagania

  • prawo jazdy kat.  D + kod 95 / przewoz osob
  • karta kierowcy
  • znajomość języka niemieckiego: nie wymagany
  • mile widziane wlasne auto

Prezentacja firmy

Transdev

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
15 000PLN - 17 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców