Kierowca autobusu kat. D Niemcy Cottbus z zapewnionym zakwaterowaniem

Sanrusen

Niemcy, Cottbus, zagranica

Opis stanowiska pracy

Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez agencji pracy i polskich podwykonawcow.
Komunikacja podmiejska okolice Frankfurt / Oder -Cottbus obecnie poszukuje pracownikow na stanowisko:

KIEROWCA AUTOBUSU

(MOZLIWE SYSTEMY  12-14 dni pracy i 4-5 dni wolne lub bez systemu.)

Miejsce pracy: okolice Cottbus, Forst Frankfurt (Oder)

*Kwatera zapewniona (w zaleznosci od miejsca) doplata tylko za media

Nauka niemieckiego i opieka polsko mówiącej osoby na miejscu nieodplatnie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • jazda w komunikacji podmiejskiej na poludnie od Frankfurt /Oder. NIE PO miescie tylko okoliczne miejscowosci (glownie male miasteczka i wioski) Spokojna jazda po wioskach. Trasy nawet do 50 Km jedna. (lub TESLA przewozy pracownicze)
  • praca czasami tez w weekendy
  • ranne i popoludniowe zmiany (poukladany plan pracy znany z gory na miesiac/dwa).

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie: 17,46€ / godz brutto, czyli 2900€ brutto na start + za dodatki zmianowe 150€ w mies
  • premie + 25% dodatki za nadgodziny, swieta i niedziele (kolejne podwyzki w nowym roku).
  • NADGODZINY MOZLIWE. WSZYSTKO CO PONAD 160 godz JEST WYPLACANE extra dodatkowo
  • stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich.
  • WEIHNACHTSGELD 1000 EUR / URLAUBSGELD 750 EUR
  • świadczenie urlopowe,ubezpieczenie socjalne i zdrowotne (1 lub 2 weekendy w miesiacu praca).

Wymagania

  • prawo jazdy kat.  D + kod 95 / przewoz osob
  • karta kierowcy
  • znajomość języka niemieckiego : komunikatywny

Prezentacja firmy

Sanrusen

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
12 000PLN - 13 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców