Kierowca autobusu kat.D w Niemczech - Potsdam, kwatera zapewniona

Sanrusen

Niemcy, Potsdam, zagranica

Oferta promowana

Opis stanowiska pracy

Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez agencji i polskich podwykonawcow.

Niemiecka firma autobusowa obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

KIEROWCA AUTOBUSU

Miejsce pracy: okolice Potsdamu, Niemcy

Zakwaterowanie zapewnione: pokoj 1 osobowy, tylko 125 € za media!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • komunikacja podmiejska
  • praca tez w weekendy czy nocki, rozne zmiany, bez dzielonych dienstow
  • ranne i popoludniowe zmiany (poukladany plan pracy znany z gory)

Wymagania

  • prawo jazdy kat. D + kod 95 / przewoz osob i karta kierowcy
  • znajomość języka niemieckiego: komunikatywny niemiecki do kontaktu z pasazerami

OFERUJEMY:

  • 2900€ podstawy brutto + dodatki, czyli 3300 € brutto na start
  • 170 h pracy w miesiacu, mozliwe nadgodziny
  • system: 10-14 dni pracy i 4 dni wolne
  • zapewnione zakwaterowanie - pokoj 1 osobowy w mieszkaniu, 125 € tylko media!!!
  • niedziele i święta są dodatkowo płatne 25%
  • kilka razy w roku bony na paliwo na zjazdy do Polski
  • 17.47€. (w nowym roku podwyzka na 18€)
  • stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich bezposrednio dla niemieckiego pracodawcy
  • świadczenie urlopowe, niemieckie ubezpieczenie socjalne i zdrowotne.

Prezentacja firmy

Sanrusen

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców