Kierowca autobusu kat.D w Niemczech - Potsdam, kwatera zapewniona,

Sanrusen

Niemcy, Potsdam, zagranica

Opis stanowiska pracy

Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez agencji pracy i polskich podwykonawcow.
Komunikacja podmiejska okolice POTSDAM (wioski i miasteczka) obecnie poszukuje pracownikow na stanowisko:

Kierowcy autobusu

Miejsce pracy: Potsdam i okolice

System 3/1

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • jazda w komunikacji podmiejskiej Potsdam, lub komunikacja zastepcza za kolej
  • praca czasami tez w weekendy
  • ranne i popoludniowe zmiany (poukladany plan pracy znany z gory na caly rok).

Wymagania

  • prawo jazdy kat.  D + kod 95 / przewoz osob
  • znajomość języka niemieckiego : podstawy niemieckiego lub angielskiego

OFERUJEMY:

  • 3042 € podstawy brutto + nadgodziny 30%  + DIETY 12€ netto za dzien, (18 € brutto na godzine SEV, po SEV 17.47€ brutto/h),
  • premie + 25%dodatki za późne zmiany, lub nocne godziny + 100% więcej za niedziele i święta
  • zapewnione zakwaterowanie - pokoj 1 osobowy
  • stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich
  • świadczenie urlopowe. niedziele i swieta 50%
  • 26 dni urlopu na początku,
  • premia swiateczna 300 €.

Prezentacja firmy

Sanrusen

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców