Kierownik Techniczny Obiektu

Dussmann Polska Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usługach Facility Management i Food Services. Jesteśmy częścią międzynarodowej spółki – Grupy Dussmann.

Nasze
wartości to: uczciwość, świadomość ekologiczna, pasja, odpowiedzialność
społeczna i rzetelności. Dbamy o ludzi i miejsca, w których żyją i pracują -
aby ich życie stawało się przyjemniejsze i łatwiejsze.

Miejsce Pracy : Gdańsk

OFERUJEMY :

-Pracę w nowoczesnych budynkach, na których firma wdraża nowe rozwiązania technologiczne

-Pracę dla międzynarodowej organizacji o szerokim zasięgu działania

-Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy

-Umowę o pracę  , benefity pozapłacowe (szkolenia, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, inne)

-Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

ZADANIA :

-Utrzymanie w prawidłowym stanie systemów i urządzeń technicznych

-Wykonywanie planowych przeglądów urządzeń i instalacji oraz propozycje działań optymalizacyjnych

-Nadzór nad realizacją prac podwykonawców i podległych pracowników

-Pozostawanie w gotowości i szybkie reagowanie na występujące usterki oraz awarie na obiekcie

-Wykonywanie prac serwisowych, naprawczych, montażowych

Wymagania

OCZEKIWANIA :

-Wykształcenie wyższe i doświadczenie zawodowe w utrzymaniu budynków,

-Uprawnienia kwalifikacyjne Grupa 1 (mile widziane Grupa 2 i 3)

-Dobra organizacja pracy, sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, dyspozycyjność, samodzielność

-Umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie swojego CV poprzez APLIKU

Prezentacja firmy

Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usług... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/08/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca, Praca Inne

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy