Konsultant ds. Telefonicznej Obsługi Klienta - Branża energetyczna

Unique People Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Twoje zadania:

  • przyjmowanie zleceń dot. branży energetycznej,
  • obsługa połączeń przychodzących (tylko przychodzących),
  • utrzymywanie pozytywnego wizerunku Naszego partnera,
  • w wyjątkowych sytuacjach obsługa pogotowia energetycznego.

Nasze oczekiwania:

  • zaangażowanie oraz umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy,
  • chęć do pracy i zdobywania nowych doświadczeń,
  • dyspozycyjność przez minimum 25 godzin tygodniowo w przedziale 8-16 (pon-pt)
  • dyspozycyjność na 8-dniowym wdrożeniu 9:00-15:00,
  • wyraźna i dobra dykcja.

Oferta dla Ciebie:

  • wynagrodzenie dwa razy w miesiącu
    (podstawa 28,10 zł brutto+ atrakcyjny system premiowy),
  • elastyczny grafik, układany z tygodnia na tydzień
  • profesjonalny pakiet wdrożeniowy zakończony certyfikatem,
  • realne możliwości rozwoju w strukturach firmy,
  • pracę w młodym, dynamicznym i pełnym entuzjazmu zespole gdzie z pewnością znajdziesz swoje miejsce.

Prezentacja firmy

CCIG Group to największa grupa call center w Polsce i jedna z najbardzie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/10/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing