Opis stanowiska pracy

Do nowo powstającej restauracji pracowniczej w Gorzyczkach - planowane zatrudnienie od połowy/końca czerwca koniec czerwca poszukujemy osoby na stanowisko

Kucharz/Kucharka

Miejsce pracy: Gorzyczki

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·       Wykonywanie poleceń Szefa Kuchni

·       Przygotowywanie posiłków zgodnie z recepturami

·       Dbałość o najwyższą jakość serwowanych dań jak i półproduktów

·       Dbanie o porządek na kuchni, opis produktów, pilnowanie dat produktów zgodnie z zasadą FIFO

·       Praca na 2 zmiany, również w nocy

NASZE OCZEKIWANIA:

·       Doświadczenie w pracy na stanowisku kucharza

·       Pasja do gotowania

·       Entuzjazm i pozytywne nastawienie

·       Umiejętność pracy w zespole

·       Ważna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych, lub gotowość do szybkiego wyrobienia książeczki

OFERUJEMY:

·       Pracę w nowej, lśniącej kuchni w nowym zespole

·       Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, po okresie próbnym

·       Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności (35zł/godz brutto)

·       Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach

·       Terminowe wypłaty, przelewem na konto bankowe

·       Współfinansowanie benefitów – karty sportowej i prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe

·       Premie uznaniowe

Prezentacja firmy

Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usług... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/08/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy