Mistrz/yni Produkcji - Group Leader

Vesuvius Poland Sp. z o.o.

SKAWINA, małopolskie

Oferta promowana

Opis stanowiska pracy

  • zarządzanie zespołem pracowników produkcyjnych, organizacja pracy i przydział zadań w zależności od planów produkcyjnych,
  • egzekwowanie przepisów BHP, instrukcji pracy oraz obowiązujących procedur,
  • monitorowanie i bieżące raportowanie realizacji produkcji, rozwiązywanie pojawiających się problemów,
  • stałe podnoszenie jakości, dyscypliny pracy oraz kwalifikacji podległych pracowników,
  • przygotowywanie i aktualizacja instrukcji pracy, prowadzenie szkoleń stanowiskowych,
  • działania ograniczające straty i koszty produkcji

Wymagania

Szukamy Ciebie, jeżeli:

  • posiadasz minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • potrafisz zarządzać zespołem,
  • znasz język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
  • masz doświadczenie w organizowaniu pracy zespołu produkcyjnego,
  • umiesz planować i sprawnie zarządzać pracą własną oraz podległego zespołu,
  • znasz narzędzia Lean i ich zastosowanie na produkcji,
  • posiadasz bardzo dobrą, praktyczną znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office, szczególnie MS Excel,
  • jesteś zorientowany/a na osiąganie założonych celów,
  • akceptujesz pracę w systemie zmianowym - docelowo praca w systemie 4-brygadowym

Prezentacja firmy

VESUVIUS POLAND SP. Z O.O. to spółka produkcyjna zlokalizowana w Skawini... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Premie, dodatki:
premia frekwencyjna, premia za wyniki
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy