Monter rusztowań - co najmniej 2 osoby - Niemcy - Ostrzeszów

Olis Bartosz Bołtruczyk

Ostrzeszów, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Oferta pracy dla montera rusztowań / pomocnika.

Praca możliwa do rozpoczęcia przez co najmniej 2 osoby.

Jedna osoba musi posiadać KAT B prawa jazdy.

Lokalizacja: pierwszy przyjazd do Halle

  • umowa o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • zorganizowane zakwaterowanie
  • ubrania robocze wysokiej jakości
  • powroty do Polski co 2 tygodnie (10 dni w Niemczech i później powrót do Polski na 4 dni)
  • Pierwszy wyjazd własnym transportem następnie
    • możliwość wspólnych dojazdów z Ostrzeszowa lub Szczecina (bus firmowy)
    • dla całej koloni minimum 3 osoby możliwość przekazania samochodu firmowego
  • 30 dni urlopu / rok

Wynagrodzenie

  • Monter rusztowań: od 15€ brutto / h
  • Pomocnik montera od 14€ brutto / h
  • Pomocnik montera bez doświadczenia 13,6€ brutto / h
  • Diety 14€ oraz 28€ (pierwszy i ostatni dzień w Niemczech dieta 14€, pozostałe dni 28€)
  • Urlaubsgeld
  • 13 – ta wypłata

Przykład wynagrodzenia netto dla stawki 15€ brutto / h

  • I klasa podatkowa: 2388€ netto (19 dni / 180h)
  • III klasa podatkowa: 2639€ netto (19 dni / 180h)

Prezentacja firmy

Cześć, nazywam się Bartosz Bołtruczyk i większość życia zawodowego spędz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/07/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna