Opis stanowiska pracy

Przedszkole położone w okolicy Pętli Czerwone Maki (RUCZAJ) poszukuje nauczyciela. Wymagane wykształcenie kierunkowe - pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, magister, mile widziane doświadczenie. Zależy nam na kimś kreatywnym, ciepłym, cierpliwym i odpowiedzialnym. Nasze przedszkole usytuowane jest w malowniczej okolicy, do placówki przynależy parking. Posiadamy duży świetnie wyposażony plac zabaw, oraz przestronne KLIMATYZOWANE sale, oczyszczacze oraz ozonatory. Gwarantujemy stałe zatrudnienie, prowadzenie niewielkiej grupy 17 dzieci wraz z drugim nauczycielem lub pomocą. Pracę 6,5 h dziennie, przyjazną atmosferę, wsparcie doświadczonego zespołu nauczycieli i specjalistów, szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe. Możliwość rozpoczęcia lub kontynuacji awansu zawodowego. Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i zaangażowania, comiesięczne premie.
Wymagania:
wykształcenie kierunkowe - pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna,
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CV
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia