Opis stanowiska pracy

Poszukujemy do naszego zespołu nauczyciela zajęć opiekuńczo-wychowawczych, który będzie odpowiedzialny za wspieranie rozwoju emocjonalnego, społecznego i poznawczego dzieci. Osoba na tym stanowisku będzie tworzyć przyjazne i bezpieczne środowisko, w którym uczniowie będą mogły rozwijać swoje umiejętności oraz zainteresowania.
Wymagania:
-Wykształcenie wyższe w zakresie pedagogiki lub pokrewne. -Doświadczenie w pracy z dziećmi (mile widziane). -Empatia, cierpliwość i umiejętność pracy w zespole. -Kreatywność i inicjatywa w planowaniu zajęć. -Dobre umiejętności komunikacyjne. Zakres obowiązków: -Tworzenie i realizacja programów edukacyjnych dostosowanych do potrzeb uczniów. -Organizowanie i prowadzenie zajęć rozwijających umiejętności interpersonalne i społeczne. -Współpraca z innymi nauczycielami w celu wsparcia dzieci w ich rozwoju. Oferujemy: -Stabilne zatrudnienie w przyjaznym i wspierającym środowisku. -Możliwość rozwoju zawodowego oraz udział w szkoleniach. -Wsparcie ze strony doświadczonego zespołu pedagogicznego. -Atrakcyjne warunki pracy oraz dostęp do nowoczesnych materiałów edukacyjnych.
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: do dnia 11.10.2024r. W temacie wiadomości prosimy wpisać "Nauczyciel Zajęć Opiekuńczo-Wychowawczych - [Twoje Imię i Nazwisko]".

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia