Operator linii produkcyjnej - Belgia - od zaraz! - Gandawa

Agencja Zatrudnienia KS Service

Gandawa, Belgia, zagranica

Miejsce pracy: Gandawa, Belgia
Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. –  certyfikowana agencja w Polsce KRAZ 23286 oraz w rólestwie Belgii - Vlaamse Gewest pod numerem 2312/U.

Dla klienta, jednego z największych producentów topionego sera w Lokeren, Belgia - szukamy osób do pracy na stanowisko: OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ

Oferujemy:
  • stawkę 17,21 euro brutto/h - 11,72 euro netto/h,
  • możliwość pracy w nadgodzinach – płatne 150%,
  • 4-dniowy system pracy – 40 h/tydzień,
  • polska umowa o pracę, A1, składki emerytalne odprowadzane w Polsce,
  • zakwaterowanie w pobliżu zakładu pracy,
  • polskojęzyczny koordynator oraz szybki proces rekrutacyjny.

Twoje zadania:
  • obsługa maszyn produkujących ser topiony,
  • czyszczenie maszyny i stanowiska pracy.

Oczekujemy:
  • dyspozycyjności "od zaraz",
  • znajomości j. angielskiego,
  • prawa jazdy kat. B oraz samochodu, którym mógłbyś wyjechać,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w produkcji spożywczej.

Benefity:
  • Umowa o pracę
  • Szkolenia
  • Karta paliwowa
  • Zakwaterowanie
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.