Order picker - operator wózka widłowego HOLANDIA

Work Centre Sp. z o.o.

Holandia, Emmeloord, zagranica

Opis stanowiska pracy

 Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat nr. 7098 nadany przez Marszałka Województwa Opolskiego. Posiadamy oferty pracy stałej i tymczasowej na terenie Holandii.

 Poszukujemy pracownika Logistyki – dla jednego z naszych klientów specjalizującego się w maszynach do wiercenia gruntu. Firma ta jest międzynarodową, innowacyjną organizacją z ponad 100-letnim doświadczeniem w projektowaniu i produkcji dostosowanych do potrzeb klienta instalacji i komponentów do wierceń pionowych. Ich maszyny i akcesoria są najwyższej jakości, które wyróżniają się mocą, szybkością, bezpieczeństwem, trwałością i łatwością obsługi.

 Jako pracownik logistyki odpowiadasz za procesy ekspedycyjne i logistyczne. Utrzymujesz porządek w warsztacie i na terenie zewnętrznym, zarządzasz przepływem towarów i związaną z nim dokumentacją.

 Miejsce pracy: Emmeloord, Holandia.

 Zakres obowiązków:
 - załadunek i rozładunek towarów za pomocą wózka widłowego,
 - przyjmowanie, kontrola i rejestracja towarów oraz półproduktów na podstawie listów przewozowych,
 - zbieranie zamówień,
 - pomoc w zapełnianiu magazynu automatycznego,
 - transport towarów od/do klientów i dostawców,
 - dbanie o porządek w środowisku pracy,
 - wykonywanie różnych zadań pomocniczych.

 Wynagrodzenie brutto za godzinę pracy wynosi: od 15.00 EUR do 16.00 EUR ( w zależności od posiadanego doświadczenia).

 Osoby zainteresowane ofertą prosimy o złożenie aktualnego CV w języku angielskim

Wymagania

 Od kandydatów oczekujemy:
 - doświadczenia na stanowisku order picker,
 - doświadczenia w obsłudze wózka widłowego,
 - dobrej znajomości języka angielskiego,
 - umiejętności pracy w zespole i indywidualnej,
 - posiadania czynnego prawa jazdy kat. B,
 - dyspozycyjności do pracy całorocznej,
 - silnej motywacji do wykonywania pracy.
 Prawo jazdy kategorii BE oraz certyfikat na wózek widłowy będą dodatkowymi atutami.

Prezentacja firmy

Biuro Work Centre zajmuje się pośrednictwem pracy u pracodawców zagranic... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
13 000PLN - 15 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca na magazynie