Pracownik drogowy – Niemcy (Wodkan - Brukarz – Murarz - Ogrodnik)

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Niemiecka firma z ponad 20 letnim doświadczeniem w budownictwie drogowym zatrudni pracowników na stanowisko:

Pracownik drogowy – (Wodkan - Brukarz – Murarz - Ogrodnik)

Miejsce pracy: Niemcy - Langenfeld + 75 km (Nadrenia Północna-Westfalia).

Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego.

Stawka: 14-18 euro brutto/h, ustalana z pracodawcą, uwarunkowana doświadczeniem.

Zadania:

·         Prace brukarskie, murarskie, roboty ziemne, kanalizacyjne – osiedla mieszkaniowe, ulice, boiska sportowe, parki itp.,

·         Zagospodarowanie oraz pielęgnacja terenów zielonych wokół obiektów – przygotowanie gleby, zakładanie trawników, wysiew trawników, sadzenie drzew.

Wymagania:

Wymagania

Wymagania:

·         Doświadczenie jako drogowiec/robotnik ziemny oraz prawo jazdy kat. B – mile widziane choć nie konieczne,

·         Fajnie jeśli choć trochę znasz niemiecki, jeśli nie i tak chętnie z Tobą porozmawiamy. Mamy polskich pracowników.

Gwarantujemy:

·         Zatrudnienie w niemieckiej firmie na podstawie niemieckiej umowy o pracę,

·         Pracę od poniedziałku do piątku – jedna zmiana (pracujesz 170-190 h/msc),

·         Zakwaterowanie oraz dojazdy – zapewnione i opłacone przez pracodawcę,

·         Premie świąteczne, dopłaty za nadgodziny plus 25%, zgodnie z taryfą, 30 dni urlopu.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie dokumentu CV drogą elektroniczną lub tel. 537 504 404 – Karolina. Nie odbieram? Napisz sms „roboty ziemne Niemcy” – oddzwonię!

Prezentacja firmy

Naszym celem jest skutecznie połączyć Kandydatów z odpowiednimi firmami ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/08/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie