Pracownik Fundacji / Specjalista ds. Budowania Relacji praca zdalna

ipracujzdalnie.pl

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Budowania Relacji - praca zdalna. Szukamy ludzi z energią do działania!

Oferujemy:

  • doceniamy i nagradzamy zaangażowanie oraz innowacyjność,
  • wsparcie i dzielenie się wieloletnim doświadczeniem.
  • umowę o pracę i stałą współpracę,

Twoje zadania:

  • kontakt e-mailowy i telefoniczny z podmiotami z bazy CRM, na każdym etapie współpracy, przesyłanie informacji o działalności i realizowanych projektach aktywizujących,
  • szukanie, kontakt i budowanie relacji z nowymi stowarzyszeniami i fundacjami,
  • współpraca z innymi działami w ramach organizacji (marketing, rekrutacja),
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i przepływ informacji między Fundacją a organizacjami współpracującymi,
  • pomoc we wdrażaniu nowych inicjatyw w celu rozwoju organizacji.

Wymagania

  • jako fundacja aktywizująca zawodowo OzN, w pierwszej kolejności skupiamy się na kandydatach z orzeczeniem o niepełnosprawności,
  • doświadczenia w pracy w NGO mile widziane,
  • doświadczenia w pracy z obsługą klienta (min. 1 rok, mile widziane 2-4 lat),
  • nastawienia na szukanie rozwiązań i gotowości do wdrażania nowych pomysłów,
  • dobra znajomość pakietu MS Office i obsługi komputera.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą aktywizującą osoby z niepełnosprawnością w całej Polsce. ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Marketing / PR / Social Media