Pracownik Utrzymania Czystości

Dussmann Polska Sp. z o.o.

00-105 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

DUSSMANN  POLSKA Sp. z o. o  zatrudni na stanowisko:

Miejsce Pracy : Zgorzelec

Oferujemy:

·         Umowę  o pracę,

·         Praca w systemie 2  zmianowym w godz. 6-14 , 13-20 także w soboty

·         Uczciwe i terminowe wynagrodzenie,

·         Bezpłatne szkolenie,

·         Po okresie próbnym dodatki, premie, bonusy, pakiety medyczne.

Osobom niepełnosprawnym dodatkowo gwarantujemy:

·         Coroczne 2000,00 PLN dopłaty do leków,

·         Miesięczny dodatek rehabilitacyjny w wysokości 60,00 PLN.

Wymagania

Zadania:

·         Sprzątanie pomieszczeń socjalnych .

·         Praca z użyciem maszyny czyszczącej

Oczekiwania:

·         Chęci do pracy,

·         Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Kontakt tel.  787096990 lub przycisk

Prezentacja firmy

Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usług... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/08/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Inne