Ślusarz bez niemieckiego 14 .50 € netto / godz. + Opłacony Pensjonat - Niemiecka Umowa.

Rekrutacja-Kozow

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

PRACA - ŚLUSARZ   - NIEMCY - NIEMIECKI PRACODAWCA - NIEMIECKA UMOWA O PRACĘ.

Niemiecki Pracodawca Zatrudni  SLUSARZY   na Projekty do Niemiec.
Pracodawca   Niemiecka Agencja Pracy - Zatrudnienie  na Niemiecka Umowę o Prace.
Zatrudnienie   od  Wrzesień  , Pazdziernik   2024 .  Miejsce Pracy  SIEGEN.

ZADANIA  PRODUKCJA  SZPUL DO ZWIJANIA PRZEWODÓW. .

STAWKA 14.50 €  netto / godz.
Pracodawca Organizuje  i  Opłaca w 100 %  dla Pracowników Zakwaterowanie.
Dla Pracowników Zakwaterowanie Bezpłatne.

Jeśli Oferta Pracy wzbudziła Państwa zainteresowanie prosimy
 o przesyłanie CV w wersji polskiej lub  niemieckiej.

Jesteśmy do Państwa Dyspozycji  Służymy  Doradztwem  i  Pomocą.

Wymagania

WYMAGANIA REKRUTACYJNE
Doświadczenie  w Pracach Ślusarskich  min. 2 LATA.
Podstawowe Umiejętności  Spawania.

Znajomość  jez. niemieckiego nie jest Wymagana
Zawód branżowy nie jest wymagany.

Prezentacja firmy

O nas: <br/>Biuro Rekrutacyjne współpracuje z Szwajcarskimi , Niemieck... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
14 000PLN - 16 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis