Spawacz MAG w Niemczech - różne zlecenia - 14-16€ netto i kwatera, bez Zeitkonta

luckywork personalservice GmbH

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy wykwalifikowanych spawaczy MAG do pracy na różnych projektach na terenie całych Niemiec. Przykładowe zlecenia obejmują:

  • Spawanie konstrukcji metalowych,
  • Spawanie maszyn rolniczych,
  • Spawanie zbiorników ciśnieniowych,
  • Spawanie przy produkcji regałów,
  • oraz wiele innych specjalistycznych prac spawalniczych

Wymagania

Wymagania:
Doświadczenie w spawaniu metodą MAG – kluczowe jest praktyczne doświadczenie w zawodzie.
Aktualne certyfikaty spawalnicze – mile widziane, ale nie są obligatoryjne. Dla nas liczy się Twoje doświadczenie i umiejętności.
Gotowość do pracy na terenie całych Niemiec – elastyczność w zakresie lokalizacji projektów.
Samodzielność – oczekujemy umiejętności samodzielnej organizacji pracy, zwłaszcza w przypadku osób bez własnego auta.
Gotowość do dojazdu komunikacją miejską – w przypadku braku własnego środka transportu.
Znajomość języka niemieckiego – co najmniej na poziomie podstawowym, umożliwiająca komunikację na miejscu pracy (rozumienie poleceń, podstawowe rozmowy z zespołem).

Prezentacja firmy

Jesteśmy wiodącą agencją pośrednictwa pracy w branży budowlanej i instal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Premie, dodatki:
15€ netto + Kwatera + dodatki swiateczne i wakacyjne - brak ZeitKonta
Branża / kategoria:
Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji