Sprzątanie terenu zewnętrznego/ Warszawa/ Al. jerozolimskie

Dussmann Polska Sp. z o.o.

00-105 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

DUSSMANN SERVICE POLSKA Sp. z o. o. zatrudni:

PRACOWNIKA PORZĄDKOWEGO – TEREN ZEWNĘTRZNY

Miejsce pracy: Warszawa, al. Jerozolimskie

Wystarczy jeśli zostawisz nam do siebie kontakt poprzez formularz aplikacyjny

Oferujemy:

·         Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach: 6:00-14:00 / 28,10 zł brutto/h

Obowiązki:

Prace porządkowe – utrzymanie czystości na terenie zewnętrznym i w garażach podziemnych, w tym drobne prace ogrodnicze (koszenie trawy, liście, zamiatanie, odśnieżanie). Praca przy użyciu maszyn jeżdżących (niezbędne jest prawo jazdy kat.B).

Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy proszone są o przesyłanie swoich dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku APLIKUJ lub tel.: 539 397 739/ UWAGA! Telefon odbieramy od poniedziałku do niedzieli i ZAWSZE oddzwaniamy na nieodebrane połączenia. Prosimy o nie wysyłanie SMS-ów.

Prezentacja firmy

Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usług... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna