Szlifierz - Również bez doświadczenia, do przyuczenia!

MTM Work Service

Kruszyn Krajeński, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Dla klienta produkującego asortyment z branży motoryzacyjnej poszukujemy kandydata do obsługi Szlifierki konwencjonalnej oraz  CNC z systemem sterowania Mach. Szlifowanie wałków, czopów oraz krzywek. Nie jest wymagane doświadczenie, pracodawca może przyuczyć kandydatów. Praca na 1 zmianę, wolne weekend'y, konkurencyjne wynagrodzenie oraz możliwość udziału w ciekawych projektach (budowa silników samochodowych i samolotowych). Zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę na umowę o pracę.

Wymagania

- wykształcenie techniczne lub zawodowe (operator maszyn CNC, mechaniczne) dla osób bez doświadczenia
 - znajomość zagadnień związanych z obróbką metali
 - mile widziane doświadczenie w obsłudze szlifierki
 - znajomość narzędzi pomiarowych
 - znajomość rysunku technicznego
 - dokładność i sumienność

Prezentacja firmy

Witamy w Made To Measure Work Service, <br/>agencji pośrednictwa pracy, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Motoryzacja / Automotive