Technik utrzymania ruchu HOLANDIA

Work Centre Sp. z o.o.

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

 Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat nr. 7098 nadany przez Marszałka Województwa Opolskiego. Posiadamy oferty pracy stałej i tymczasowej na terenie Holandii.

 Dla jednego z naszych klientów będącego liderem w Europie w rozwoju rozwiązań natryskowych do farb, lakierów i wyrobów technicznych poszukujemy Technika utrzymania ruchu. Oprócz produkcji około stu pięćdziesięciu milionów puszek aerozolu rocznie firma produkuje również szpachle i pisaki. Działa także na rynku motoryzacyjnym i przemysłowym. Nasz klient ma trzy zakłady produkcji i dystrybucji w całej Europie.

 Miejsce pracy: Holandia, Wolvega

 Praca na 5 zmian: 05:30 do 13:35, 13:25 do 21:30 i 21:25 do 5:30
 Za pracę na nocnej zmianie jest dodatek 55 EUR brutto.
 W tygodniu będziesz pracował 2 zmiany poranne, 2 zmiany popołudniowe i 2 zmiany nocne po czym masz 4 dni wolnego.
 Do czasu pracy wliczają się przerwy trwające łącznie 30 minut na zmianę, z podziałem na dwie przerwy po 15 minut

 Zakres obowiązków:
 Jako technik utrzymania ruchu dbasz o to, aby proces produkcyjny przebiegał sprawnie. Rozwiązujesz różne awarie i zapobiegasz pojawianiu się nowych. Dodatkowo zapewniasz wsparcie techniczne procesu, podejmując szybkie decyzje i pracując dokładnie. Będziesz pracować pod nadzorem kierownika obiektu i u boku dwóch świetnych kolegów techników.

 Wynagrodzenie brutto za godzinę pracy wynosi: 22.00 EUR, (za każdą godzinę 130, 60% : 16.85 EUR + 30.60%=22.00 EUR).

 Osoby zainteresowane ofertą prosimy o złożenie aktualnego CV w języku angielskim

Wymagania

 Od kandydatów oczekujemy:
 - wykształcenia zgodnego z oferowanym stanowiskiem pracy,
 - dużego doświadczenia w mechanice, pneumatyce i inżynierii elektrycznej,
 - czynnego prawa jazdy kat. B,
 - dobrej znajomości języka angielskiego,
 - szybkiego podejmowania decyzji i pracy pod presją czasu,
 - silnego poczucia odpowiedzialności,
 - dokładności i elastyczności,
 - umiejętności technicznych,
 - dyspozycyjności do pracy całorocznej,
 - silnej motywacji do wykonywania pracy,
 - dobrej organizacji pracy i dbałości o szczegóły,
 - chęci do pracy w systemie wielozmianowym.

Prezentacja firmy

Biuro Work Centre zajmuje się pośrednictwem pracy u pracodawców zagranic... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
14 000PLN - 16 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji